Сервіс вішлистів
  • ukru

Про Ipopo

Ласкаво просимо до Ipopo – сайту, де здійснюються дитячі мрії!

Уявіть собі очі дитини, яка в кожному святковому пакунку знаходить подарунок, про який вона давно мріяла. Який захват! Додайте до цього ще один плюс: усі ваші родичі не будуть мучитися думкою про те, що б такого подарувати. Здорово, чи не так? Все це дуже просто зробити разом з Ipopo!

Агентство корисний подарунків

Створіть вішлист!

Вішлист – це перелік дитячих бажань – усього, що ваші дівчата та хлоп’ята хочуть отримати у подарунок. Нехай діти спокійно, без поспіху оберуть для себе подарунки. Чим більше, тим краще!

Обирати подарунки весело!

Наші друзі – українські продавці іграшок, книг та гаджетів – усього, що обов’язково зробить ваших діток щасливими у свято. У пошуку подарунків дитина не зможе вийти на сайти із «небезпечним змістом». Ми розуміємо наскільки це важливо, і заздалегідь про все потурбувалися.

Разом веселіше!

Якщо дитина мріє про подарунок, який своєю вартістю перевищує можливості, ми вигадали дуже корисну функцію – «Колективний подарунок». Її сутність у тому, що усі родичі й друзі мають можливість скинутися і втілити це грандіозне бажання маленької людини.

Не думайте про доставку!

Допоможіть майбутньому імениннику «розрахувати доставку». Для цього потрібно обрати спосіб доставки й написати адресу. Якщо забажаєте, вони привезуть усі подарунки просто до вас додому. Про вартість доставки не турбуйтесь.

Розкажіть усім!

А далі справа за малим – розкажіть про прийдешнє свято якомога більшій кількості друзів і родичів. Для цього використовуйте вже готові форми «поділитися» у Facebook, ВКонтакте, Google+, Twitter, чи надішліть по e-mail.

Просто «подарувати»!

Друзі та родичі одним кліком перейдуть до вашого вішлиста, повного дитячих бажань. Вони зможуть втілити їх одне за одним. Для цього достатньо обрати подарунок, натиснути «подарувати» і заповнити стандартну форму інтернет-платежу. У ту ж саму мить, цей подарунок буде відмічено як подарований, тож його вже ніхто не зможе «подарувати» що раз.

Усі подарунки «приїдуть» до вас вчасно!

І нехай усі ваші бажання здійсняться!

Для правильної роботи, сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше