Сервіс ВІШЛИСТІВ і ПОДАРУНКІВ для дітей

uk ru
0
Назад

5 супер-причин створити список подарунків (вішлист)

2017.03.17 18:53

Складати списки подарунків - це не тільки модно, але і вважається гарним тоном. Ця традиція, як і саме поняття «wishlist», прийшла до нас з Європи і Америки. Практичні європейці складають списки подарунків до всіх урочистостей: до весілля, дня народження, до народження дитини. А почалося все зі звичайного листа Санта Клаусу, в якому кожна дитина перед Різдвом пише про свої бажання.

У Європі, якщо гостям не дали «вішлист», вони дарують сертифікати або прикладають до подарунка чек, щоб подарунок можна було обміняти. Великі торгові центри пропонують молодятам перед весіллям у них «зареєструватися», щоб скласти для гостей список подарунків. Гості, заходять у цей магазин і викупають подарунки зі списку. Це - звичайна практика, адже ніхто не хоче витратити гроші на непотрібний подарунок.

Вішлист став невід'ємним елементом організації благодійних акцій. У США, наприклад, практично на кожному сайті притулку є сторінка зі списком необхідних їм речей. Допомога стала більш предметною, а значить зрозумілою і доступною кожному, хто хоче допомогти.

У чому «магія» списку подарунків?


1. Список подарунків допомагає впорядкувати свої бажання.

В світі, перенасиченому товарами, з'являється відчуття, коли хочеться «все і відразу». Ця емоція через час проходить і залишається практична складова, «а треба воно мені?».


Катерина, 30 років
Я створила для доньки список подарунків і просто додаю туди товари, які нам сподобалися. Через час ми його коригуємо: щось видаляємо, щось додаємо. Це позбавляє мене від спонтанних покупок. Думаю, коли перед її днем народження, почнуть дзвонити з питаннями, що дарувати, я без проблем дам посилання.

2. Список подарунків здорово полегшує життя гостям.


Напередодні дня народження найчастіше питання - «Що вам подарувати». Люди хочуть не тільки вам догодити, але і уникнути витрат на подарунок, який може виявитися непотрібним. А гроші, особливо дітям, дарувати не завжди доречно.


Катерина, 28 років
Історія з життя. Мій син тільки пішов у перший клас і в листопаді у нього день народження. Запрошуємо друзів зі школи. Ми всі ще й не встигли до ладу познайомитися. Мами в паніці дзвонять, що дарувати. Список подарунків дуже виручив і нас, і наших гостей. Ми додали багато «бажань» на різний «гаманець». Всі залишилися задоволені.3. Список подарунків допомагає стати ближче.

Майже у всіх є друзі та рідні за кордоном або в інших містах. Звичайно, ви рідко бачитеся, але далі від цього не стали. Думаю, ви б з радістю обмінювалися подарунками. Якби для цього потрібно було всього лише пару раз клікнути мишкою.


Вікторія, 35 років
Знаєте, скільки зараз коштує посилка з Італії? Просто нереальних грошей! І хрещена моєї дитини раз на рік витрачається і на подарунок, і на його пересилання, щоб привітати похресницю. Мені вже навіть незручно, але іншого виходу я їй запропонувати не можу - приїжджає вона не часто і боїться, що дочка її не буде пам'ятати.

4. Список подарунків виключає «проліт» з розміром, моделлю, кольором подарунка.

У нас у всіх різний смак - це факт. Іноді, навіть конкретна підказка про подарунок не гарантує «потрапляння в ціль». Про це говорять численні оголошення про продаж речей з формулюванням «не вгадали з розміром». Ці складності тепер можна виключити.


Ліза, 29 років
Раніше, коли мене запитували, що дарувати, я не називала конкретний подарунок, тому що мені не хотілося спантеличити моїх гостей. Я як уявлю, їм довелося б після роботи бігати по магазинах, витрачати свій час, і все тільки для того, щоб нам догодити (і то, до речі, не факт, адже могли купити не того кольору або розміру, наприклад). Тепер, коли мене запитують, я даю їм посиланнячко. зручненько)


5. Список подарунків допоможе зрозуміти, як багато людей вас любить.

Скільки людей в друзях у вас в соцмережах? 200-500? Це - ваші близькі і далекі родичі, друзі, колеги, колишні однокласники і просто знайомі. Нас це може здивувати, але багатьом з них ми як і раніше небайдужі. Дайте їм шанс це висловити.


Анна, 32 роки
Нещодавно моя студентська подруга народила дитину. Довгоочікувану, улюблену. Я про це дізналася з Фейсбуку, і, звичайно, її привітала. Я була така щаслива за неї і хотіла щось подарувати їм з малюком. Але ми давно не спілкувалися, я не впевнена в тому, що саме їм потрібно. Загалом, будь у неї список подарунків, я б обов'язково щось купила. Аж прикро ((

Як бачимо, вішлист може дійсно вирішити багато проблем, пов'язані з таким делікатним питанням, як подарунки до свята. Спробуйте створити свій список подарунків на Ipopo.com. Ваші друзі зможуть легко оплатити подарунок в пару кліків з будь-якої точки світу.
Для правильної роботи, сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше