Сервіс ВІШЛИСТІВ і ПОДАРУНКІВ для дітей
  • uk ru
  • Гість
  • 0
Назад

ВАУ-вечірка: у Слов'янську відкрився IpopoPARK (фото)

2019.06.21 18:26

Вам ніколи не хотілося хоч на хвилинку поринути в атмосферу абсолютного щастя, яка буває тільки в дитинстві. Нам здається, ми знаємо секрет, як це зробити. Організувати дитяче свято для всього міста! Такого, як відкриття дитячого ігрового майданчика IpopoPARK у Слов'янську (Донецька область).

Як і всі новини в невеличких містах, повідомлення про прийдешнє відкритті IpopoPARK розлетілося миттєво: по соцмережах, батьківським чатах і "сарафанному радіо". Замість запланованих 100 малюків, ми готувалися розважати і пригощати уже 300-400 хлопчиків і дівчаток, а також їхніх батьків. Така відповідальність!

На вході в "Монополію Крона", улюблене місце відпочинку жителів Слов'янська, всіх відвідувачів зустрічав наш Айпопоша зі своєю подругою Юлькою. Малюки закоханими очима дивилися на нашого товстуна. Спочатку несміливо, а потім від щирого серця спілкувалися, обнімалися і фотографувалися. Волонтери роздавали кулі, маски бегемотика і морозиво.

З перших кроків по просторому майданчику "Монополії" дітвора занурювалася в атмосферу супергеройський вечірки, де разом з Людиною-павуком, Супер-жінкою і Капітаном Америка, запалював ... угадайте, хто? Правильно, наш Супер-Айпопошка. Ох, не дає спокою малечі цей веселий фіолетовий хвостик. Усі, раз у раз, норовили його схопити, притиснути, посмикати...

Як думаєте, чи легко влаштовувати свято для майже півтисячі дітей різного віку? Ще як непросто. Однак, на те ми і професіонали, щоб справлятися з усіма викликами. Майже півтори години наші аніматори розважали малечу веселими танцями та іграми.

Далі все розійшлися по локаціях, де дітям були запропоновані різні майстер-класи. Зі старшими дітьми ми виготовляли слайми, з дітками поменше ми робили картини з піску, з малюками ми пускали величезні мильні бульбашки. Всі, хто хотів, міг прикрасити себе аква-гримом і гліттер-тату.

Увесь цей час дорослі займалися своєю улюбленою справою. Правильно, відпочивали. Хтось вечеряв на майданчику ресторану "Веранда Крона", а хтось пив лимонад у тіні на лавці. Були й такі, хто разом з малечею брав участь у розвагах. Ну а що, всі ми в душі маленькі діти)


Центром активності в цей день, безумовно, був IpopoPARK. Новий блискучий майданчик, з усіма його гойдалками та гірками, пісочницями і будиночками, був повний маленьких відвідувачів. Але найбільшою популярністю, особливо серед дітей старшого віку, користувалася тарзанка. Прокотившись на ній разок, діти знову бігли в кінець черги і терпляче чекали, коли можна буде знову повторити це політ "на всіх вітрилах".

Сонце зайшло за горизонт, а ні дорослі, ні тим більше діти, ніяк не хотіли розходитися. Це явна ознака того, що свято вдалося.

Ми пишаємося виконаною роботою і можемо впевнено заявити, що Айпопошка - супер-зірка серед дитячих героїв, а наш АйпопоПарк - це «феррарі» серед дитячих майданчиків Слов'янська! Принаймні на даний момент.

Будете поруч, обов'язково заїжджайте в гості: м Слов'янськ, вул. Торська, 67 арт-квартал "Монополія Крона".Для правильної роботи, сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше