Сервіс ВІШЛИСТІВ і ПОДАРУНКІВ для дітей
  • uk ru
  • Гість
  • 0
Назад

Як, де і в чому зустрічати Новий рік Жовтого Поросяти?

2018.12.13 17:43

Напередодні Нового року, здається, навіть найостанніший скептик небайдужий до пророцтв. Інтернет рясніє жартівливими і серйозними гороскопами, пропонує дізнатися девіз року і його колір. Фейсбук повідомляє, що рік начальника чоловіка буде визначатися слово «щастя», що б це не означало)) Так давайте ж дізнаємося про символи прийдешнього року і про те, що вони принесуть в наше життя.

Що нам готує рік Свині?

Жовта Земляна Свинка, саме цей звір буде сприяти нам в 2019 році, є потужним сімейним символом. Ось чому всім, хто ще не знайшов другу половинку, слід очікувати кардинальних змін в особистому житті. Так-так, у наступному році на всіх чекає особисте щастя. Тому що в кожному будинку має бути тепло, сито, затишно і по-сімейному галасливо.

Свинка любить творчість і протегує всім, хто «творить і витворяє». Успіх і затребуваність чекає на музикантів і письменників, художників і поетів. Існує тільки два правила, за яких ваш успіх стане реальним: не хвалитися і не завищувати очікування. Творчий бум може стати початком культурного оновлення всього суспільства. Давайте вірити в прекрасне.

2019й - рік чесних людей. Всім лицемірам і брехунам рік «підкладе свиню». Також варто бути уважними до придбань - не всі з них виявляться вдалими. При цьому рік Свині допоможе підготувати ґрунт для вдалого поштовху в кар'єрі і матеріальному благополуччі.

Як зустрічати 2019 рік?

Ми вже знаємо, що Свинка - любителька всього сімейного та домашнього. При цьому, вона прагне галасу і веселощів. Ось, мабуть, найголовніші правила новорічної вечірки. Запросіть додому друзів, рідних і влаштуйте справжній гучне свято з конкурсами, музикою і хлопавками. Вітайте рідних, не скупіться на побажання, емоції та подарунки, Поросятко «оцінить» широту вашої душі.

Новорічний лайфхак: щоб поліпшити свій фінансовий стан, поставте в центрі святкового столу скарбничку-свинку, наповнену монетами і купюрами, або фігурку свині.

У декоруванні оселі і сервіровці столу використовуйте все м'яке і натуральне. Не забудьте про прикраси з живих шишок, гілок, калини та сосни. Деякі астрологи радять покласти під ялинку каштани і жолуді, щоб задобрити господиню року.


Що ж одягти в новорічну ніч?

Ми плавно підійшли до найважливішого питання. Жовта свинка любить розкіш. Виберіть наряд золотого або жовтого кольору. Підійде також кольори гірчично-коричневої гами, відтінки зеленого або рожевого. Особливу увагу приділіть аксесуарам. Не забувайте, багатство і розкіш!

Новорічний стіл повинен пістрявити зеленню і салатами. І це чудово. Багато астрологів сходяться на думці, що свинина буде вкрай недоречна в новорічну ніч. Думаю, дієтологи з ними згодні. Рік Свинки краще зустріти стравами з птиці, яловичини або риби. Не варто перегинати і з алкоголем - зробіть акцент на натуральних соках. Не забудьте про десерт.

Що дарувати в рік Свинки?

Поросятко любить практичність, а значить дарувати потрібно тільки потрібні і корисні подарунки. О, це про нас! Діти обов'язково повинні отримати «замовлені» Дідові Морозу іграшки, а дорослим потрібно подарувати те, чим вони неодмінно будуть користуватися. Намагайтеся не витрачатися на дрібнички, а ловіть натяки про подарунки або, ще краще, попросіть створити вішлист. Це як раз в дусі Жовтої Свині.

До Нового року лишається достатньо часу, щоб підготуватися зустріти господиню року з усіма почестями. Якщо ви, звичайно, вірите у все це. Обов'язково поділіться цією статтею в соціальних мережах. Напевно вашим друзям теж буде цікаво.

Бажаємо вам великого задоволення від передсвяткової метушні.

Для правильної роботи, сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше