Сервіс ВІШЛИСТІВ і ПОДАРУНКІВ для дітей
  • uk ru
  • Гість
  • 0
Назад

Адвент-календар: 10 простих і цікавих ідей

2018.11.27 16:26

Не секрет, що будь-яку подію в житті ми переживаємо тричі. Перший раз - у її очікуванні, вдруге - безпосередньо переживаючи подію тут і зараз, а втретє - гортаючи спогади про неї. Саме про першу частину, про очікування найщасливішого свята всіх часів Нового року, ми зараз і поговоримо.


Сподіваємось, ви пам’ятаєте, що саме у новорічні свята трапляються наймагічніші дива. Земля вкривається чарівно-білим снігом, зорі на небі стають загадково-яскравими, дім стає казково-затишним після морозного подвір’я. Проте є один секрет. Казка стає реальністю, якщо її вчасно помітити. І тут на допомогу нам прийде Новорічний адвент-календар.

Що таке адвент-календар?

Адвент-календар – це різдвяна традиція європейських і американських батьків. Як правило у країнах, де Різдво – це справжній культ, очікування свята є не менш хвилюючим і захоплюючим.

Адвент – (від лат. adventus — прихід) – час очікування Різдва. Цікаво, що вигада адевент-календар у Німеччині батьки маленького чомучки, який ніяк не міг дочекатися Різдва і щодня питав у мами, чи скоро вже. Одного дня мама створили для хлопчика календар з 25 віконечками на кожен день грудня. Щодня, відкриваючи по віконечку, малюк знаходим там печиво. Він відчиняв тільки одне віконечко на день, і згодом міг сам порахувати, скільки печива йому лишається до головного свята.

Для дитини час – це поняття дуже розмите. Два-три тижні – це багато чи мало? Скільки це у маминих обіймах і цікавих історіях? А у прогулянках? Чи багато це у цукерках? Адвент-календар допоможе зробити час матеріальним. А якщо ви вигадаєте зимові завдання на кожен день, ви встигнете підготуватися до свята і, найголовніше, відчуєте різдвяний дух.

Де взяти адвент-календар?

Якщо вам подобається думка зробити з очікування Різдва чи Нового року сімейну традицію, ви маєте роздобути адвент-календар. Де ж його взяти? Варіантів, насправді, декілька.

Перший і найпростіший – купити. Зазирніть у магазини, де торгують європейськими солодощами за календарями з цукерками. Правда, таким календарем ви зможете користуватися лише один рік, наступного - вам доведеться вигадувати щось інше.

А ще ви можете звернутися до «хенд-мейд»-майстринь. Своїми «золотими ручками» вони можуть виготовити дуже оригінальні адвент-календарі з фетру чи дерева, в’язані чи вишиті, з тканини чи з бумаги. Варіантів безліч, а головне, такий календар зможе стати вашим новорічним «дивом» на багато років.

Другий варіант для тих, хто має, як-то кажуть, «руки з потрібного місця» і фантазію. Адвент-календар можна зробити самотужки. І це не так складно, як може здатися. Ми підібрали для вас безліч ідей для натхнення. Гортайте, роздивляйтеся і не лінуйтеся зробити свята особливими!
А що всередині?

Ви уже визначили, який з адвент-календарів буде піднімати ваш новорічний настрій? Саме час дізнатися, що ж покласти всередину кожної кишеньки або конвертика. Тут, як-то кажуть, теж можливі варіанти. Можна покласти солодощі, можна маленькі записочки із зимовими справами, типу, зліпити сніговика чи прикрасити ялинку. Можна написати зимові загадки або покласти маленькі сюрпризи, як-то квитки на новорічну виставу, тощо. А можна все й одразу: де загадка, а де й солодощі.

Обіцяємо підготувати для вас готовий список найчарівніших і найцікавіших завдань і загадок для адвент-календаря. Слідкуйте за оновленнями нашого блога!

Не забудьте зберегти цю статтю собі в скарбничку ідей і поділіться нею з друзями в соціальних мережах. Давайте разом готуватися до новорічних чудес! Ви згодні?

Для правильної роботи, сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше