Назад

Цікаве

Іменинні забобони: як новий рік життя зустрінеш, так його і проведеш
31 липня 2018 20:11

Іменинні забобони: як новий рік життя зустрінеш, так його і проведеш

Знаєте, поки я готувала цю статтю, «накопала» таку кількість забобонів і прикмет, від нешкідливих до абсолютно фантастичних, що стало страшно. Невже в наш сучасний високотехнологічний вік має значення непарна кількість гостей або можливість брати в борг у день народження? Давайте розбиратися >>
Чотири запитання про перший день народження
06 липня 2018 12:13

Чотири запитання про перший день народження

Пам'ятаю, як урочисто ми принесли з пологового будинку маленький мереживний конверт, як дбайливо поклали його в ліжечко, як мріяли виспатися ночами, як цілували маленькі пальчики і гадали, яке слово малюк скаже першим ... Здавалося, так буде тривати вічно. Але ось найбільш яскравий, насичений, незабутній рік мого життя підійшов до кінця. І впритул наблизилася проблема: ЯК ВІДЗНАЧИТИ ПЕРШИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ? !!
Урок практичної магії для мами іменинника
08 червня 2018 20:28

Урок практичної магії для мами іменинника

День народження повинен починатися чарівно. Звучить грандіозно, а виконується досить просто. Було б бажання, ніч попереду і помічники. Але при необхідності можна впоратися і самій. Я знаю, я пробувала. Поділюся чарами і дивами, які були випробувані в нашій, окремо взятій сім'ї.
Уся правда про списки подарунків: або сповідь мами двох іменинників
22 травня 2018 17:42

Уся правда про списки подарунків: або сповідь мами двох іменинників

Давайте запропонуємо нашим дітям щось більше, ніж «чергові» подарунки або принизливі конверти. Давайте запропонуємо їм щось прогресивне, щось по-справжньому круте!
Як власноруч зіпсувати дитячий день народження
06 квітня 2018 16:26

Як власноруч зіпсувати дитячий день народження

Пам’ятаєте, скільки разів вам доводилось розтягувати губи у штучній посмішці, дивлячись на черговий недоречний подарунок? Якщо у дорослих подарунок «не до лану» - це легка прикрість, то дитині він здатен геть зіпсувати відчуття свята. Навряд чи синочок або донечка будуть наступного дня у школі вихвалятися, що «особливо смачним вийшов мамин фруктовий салат», а «на хрещеній була неймовірна сукня». Чи зможуть вони цього дня заснути щасливими, обіймаючи ПОДАРУНОК СВОЄЇ МРІЇ, залежить тільки від вас.
Baby Shower  - свято для майбутньої матусі
26 вересня 2017 18:54

Baby Shower - свято для майбутньої матусі

Чого бажає вагітна жінка? Тільки самим цим запитанням можна викликати паніку у будь-якого чоловіка. Невже так важко зрозуміти, що окрім оселедця з полуницею, присипаного крейдою або корицею, майбутня матуся потребує уваги? А ще свята і подарунків.
5 супер-причин створити список подарунків (вішлист)
17 березня 2017 18:53

5 супер-причин створити список подарунків (вішлист)

Складати списки подарунків - це не тільки модно, але і вважається гарним тоном. Ця традиція, як і саме поняття «wishlist», прийшла до нас з Європи і Америки. Практичні європейці складають списки подарунків до всіх урочистостей: до весілля, дня народження, до народження дитини...
Для правильної роботи, сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше