Назад

Baby Shower - свято для майбутньої матусі

2017.09.26 18:54


Чого бажає вагітна жінка? Тільки самим цим запитанням можна викликати паніку у будь-якого чоловіка. Невже так важко зрозуміти, що окрім оселедця з полуницею, присипаного крейдою або корицею, майбутня матуся потребує уваги? А ще свята і подарунків.
Ви знали, що у Європі і США є традиція влаштовувати вечірку для майбутньої матусі? Це називається Baby Shower- дощ подарунків! На столі - легке і корисне частування, у бокалах молочний коктейль або сік і веселі конкурси. Можна, наприклад, розмальовувати пісочники або на швидкість міняти підгузок – в інтернеті багато підказок. Основний сенс свята - показати матусі, що всі близькі раді за неї і разом з нею чекають на появу малюка. Це велика радість і велика підтримка. Але найважливіша частина вечірки - подарунки. Саме заради них і влаштовуються це свято (звідси і назва). Часто батькам залишається тільки облаштувати дитячу кімнату, інші вже подарували.

Українським жіночкам залишається тільки поспівчувати. Якось так відбувається, що найпрекрасніша пора очікування дитинки перетворюється на нескінченний калейдоскоп малоприємних медичних процедур і стомлюючого існування. А ще й ці забобони: ані стригтися, ані фарбуватися… Шо вже й казати про купування дитячих речей заздалегідь. Сиди собі страшна, втомлена, сумна усі 9 місяців, наче у середньовічному замку. Дівчата, це потрібно припинити!Просто зараз «наведіть собі красу» і попросіть подруг влаштувати Бейбі Шауер. Не відмовляйте собі у задоволенні бути красивою і щасливою! Навіть не вагайтеся, адже у вас всередині зростає людинка! Поки ваші подруги й рідні займаються організацією вечірки візьміть на себе складання списку подарунків на ipopo.com.


Обирати речі для майбутньої дитинки – це ж така приємність. Ці малесенькі одежинки, яскраві іграшки, смішні аксесуари. Кожна матуся подумки вже примірила все це на майбутню лялечку. Ваш малюк неодмінно буде найгарнішим саме у цьому костюмчику. Погодьтеся, навіть процес складання списку подарунків сам по собі може стати дуже приємним ритуалом.Напевно, ви вже зорієнтувалися у речах першої необхідності: одяг, іграшки, підгузки, подушка для годування, сповивальний столик. А от візочок і колисочку можна додати у групові подарунки. Ваші рідні залюбки скинуться разом на придбання таких необхідних подаруночків. Будь ласка, не забутьте й про себе. Пам’ятайте, дитинка буде зростати щасливою поруч із спокійною і впевненою у собі мамою.

І вже коли ви наберете повен «кошик» великих і маленьких бажань, розішліть свій список подарунків друзям і рідним. Звісно, якщо вам дуже вже незручно, передайте це посилання майбутньому татусеві, або подрузі – вони знають, що потрібно зробити.

Якщо ви вірите у забобони, ви можете зазначити у своєму списку подарунків попередню дату пологів. Тоді усі ваші подаруночки, коли б їх не придбали, будуть доставлені до вас додому як раз на народження малюка.

Не забувайте насолодитися вагітністю. Після пологів ви будете сумувати за тим часом, коли ви з малюком були одним цілим. Отримуйте насолоду від кожної миті життя і знайте, ви неодмінно варті найкращого Бебі Шауера.Для правильної роботи, сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше