Сервіс ВІШЛИСТІВ і ПОДАРУНКІВ для дітей
  • uk ru
  • Гість
  • 0
Назад

Щасливі історії

Подаруй своє свято іншому
18 ноября 2016 18:10
Подаруй своє свято іншому
Друзі, які робили "мені" подарунки на день народження. Все доставлено і вручено дітворі з Слов'янського притулку. Крім книг, ляльок та іграшок у хлопців є затишні спальні, нормальна посуд в кухні і нові чашечки, тарілочки і прилади, нормальний телевізор, проектор. Всього ви купили 79 подарунків на суму 34 254 грн. А ми водили хороводи і їли іменинний пиріг. Нехай у цих хлопців все складеться добре. А я користуючись нагодою хочу подякувати платформу http://www.ipopo.com/ua-uk, яка дозволяє без напрягу виробляти радість. Заходьте до них і робіть дива.
Соня Сотнік
25 грудня 2016 11:20
Наше щасливе Лего-свято
Нещодавно, моєму синові Ярику виповнилося 7 років. На День народження він захотів запросити своїх однокласників. Так як наші першокласники ще не дуже добре один одного знають, їх батьки почали телефонувати і питати, що нам подарувати. Чесно скажу, я ніяковіла називати щось конкретне, адже я не знаю можливостей батьків і не хочу, щоб свято сина доставляв їм турботи. На сайті Ipopo ми вибрали багато всяких іграшок та книжок, і відправили наш список гостям. Пізніше матусі говорили, що це ідея - просто супер! У підсумку - веселий мега-свято, смачний торт, гора подарунків, які мій Ярик назвав «своїми скарбами» та багато нових друзів у сина і у мене!
Ганна Главатских
Щасливі історії Вікторія Левіт
1 березня 2016 14:20
Найкращі подарунки для дівчинки-Євочки
На дворіччя нашої донечки Євочки ми вирішили дарувати їй лялькові меблі, щоб зібрати набір. Ми запросили багато гостей. Єва отримала стільки класних подарунків - жодного повторюваного, жодного зайвого. Все, що ми вибрали: і ляльковий холодильник, і пральну машинку, і грубку. Ви б бачили, як вона раділа подарункам. Наша маленька господиня)) Свято, без сумніву, вдався!
Вікторія Левіт
Історія Злати
9 березня 2016 15:20
Історія про подарунки для Злати
Нашої Златуське вже 3 рочки, навіть не віриться. На день народження вона сама вибирала подарунки. До речі, це не завадило їй дивуватися і радіти кожній іграшці. Злата дуже відповідально несла свій образ принцеси і здавалася вже зовсім дорослою. Справжній вік дочки видавав тільки підвищений інтерес до кульок)). Цей день нам усім запам'ятається як один з найщасливіших - так все здорово пройшло.
Катерина
Для правильної роботи, сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше