• uk ru
  • Гість
  • 0
Назад

Для кого подарунок?

Як здорово, що в пошуку подарунків для дитини, ви потрапили на сайт «ipopo». Повірте, ми знаємо, що мріють отримати в подарунок діти! Ми зібрали найцікавіші дитячі товари інтернет-магазинів України. Їх можна не просто купити, а «захотіти» собі у подарунок. Адже подарунки - це невід'ємна складова будь-якого свята. І цей аспект теж потребує чіткої організації.

Як це зазвичай відбувається? Мама організовує свято своїй дитині: запрошення гостей, аніматори, частування, прикраси, торт - турбот вистачає. А ще потрібно відповісти на питання рідних і друзів, що подарувати дитині. Мама, або тримає в голові список необхідних подарунків, або розсилає посилання на подарунки в вайбере. Це велика відповідальність, потрібно щоб подарунок сподобався імениннику, щоб він не був подарований ще кимось, щоб не надто обтяжував гостя фінансово. Загалом, суцільні складнощі!

Саме тому ми пропонуємо всім мамам (і татам теж!) подружитися з сервісом ipopo? Адже вам не все одно, який подарунок куплять її дитині. Мама піклується про свято, яке обов'язково повинно бути у дитини. І турбується про комфорт гостей, які не будуть ламати голову і витрачати гроші на непотрібний подарунок. Все настільки просто, що навіть дивно, чому цього не було раніше.

Перше, що потрібно зробити - вибрати подарунки, про які мріє ваш син або дочка. Це може бути один великий подарунок, наприклад комп'ютер або велосипед. До речі, на цей випадок ми продумали можливість групового подарунка, коли всі гості роблять внески на його покупку. Можна вибрати багато невеликих подарунків.

Для початку визначтеся, кому ви шукаєте подарунок і на який вік (ха, це чи завдання для мами?). Ви вже напевно знаєте, скільки років виповнюється вашому сину або донці. Для кожного віку ми підібрали іграшки та дитячі товари, які максимально йому відповідають. Адже подарунки для 13-річної дівчинки і для 6-місячного малюка істотно відрізняються.

Знайти подарунок дитині буде просто, адже всі вони розділені на звичні розділи. Ліжечка знаходяться в дитячій кімнаті, а планшети в аксесуарах, велосипед - в транспорті, а вертоліт на радіоуправлінні - в іграшках. Не забудьте про товари для школи або для спорту, книги і новий смартфон. Додайте у свій список побільше подарунків. Якщо у вашому списку буде багато подарунків, ваші гості без проблем виберуть подарунок на свій «гаманець». Дорогий подарунок краще додати в «групову покупку», тоді друзі і рідні зможуть подарувати його у складчину.

Усі подарунки обрані і спокійно чекають в вашому списку подарунків? Тепер місія мами - розслабитися і, замість сотень питань «що подарувати дитині на день народження» (Новий рік або Святого Миколая), просто відправити усім гостям цей список. Друзі та рідні зможуть легко оплатити будь-який подарунок зі списку прямо на сайті за допомогою банківської карти, WebMoney або навіть Bitcoin. Вони, звичайно, можуть підглянути ваш список і купити обраний подарунок в будь-якому магазині. За великим рахунком це не важливо, головне, що цей подарунок сподобається дитині на 100%.

Доставку ми теж продумали. Її вартість вже включена в ціну подарунків, ані гості, ані іменинник не будуть відволікатися від свята. Усі подарунки наші кур'єри доставлять прямо імениннику додому: хоч до Києва, хоч до Одеси, хоч на Марс. З Ipopo.com все виключно комфортно. Спробуйте, вам сподобається.

Читати повністю
Для правильної роботи, сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше