Назад
Вже дарують
День рождения
Назва вішлиста:
День рождения
Власник вішлиста:
ДОЦ "Изумрудный город"
Іменинник:
ДОЦ "Изумрудный город"
Дата події:
30.11.2017
Варто тільки почати, і зупинитися вже неможливо! Так, наша акція «Подаруй своє свято іншому» для іменинників Центру реабілітації дітей-сиріт «Смарагдове місто» плавно перейшла в марафон! Ми, завдяки вам, привітали усіх іменинників цього року. Залишилось два місяці і програма мінімум на 2017 рік може вважатися виконаною.

У листопаді у «Смарагдовому місті» тільки 8 іменинників. Кожен з них мріє про подарунки, про солодощі, про увагу у свій день народження! На перший погляд, такі прості речі. Але ці діти позбавлені батьківського тепла. Вони не задувають свічки на торті, який їм спекла мама, не розпаковують безлічі згортків від бабусь-дідусів, тіток-дядьків ... Ми взялися це виправити!

І, звичайно, ми не впораємося без вас! Ви можете оплатити один з подарунків в списку або зробити свій внесок в організацію солодкого столу для всіх хлопців. Дорослі, в наших силах зробити свято для цих дітей реальним! Разом ми зможемо!
Подарунки
Потрібно зібрати:
5 586,00 грн.
Вже зібрано:
4 371,00 грн.
Залишилось зібрати:
1 215,00 грн.
  • Хочу такий подарунок
  • Бичбол
  • 1 шт.
  • 114,00 грн.
  • Вже куплено
Для правильної роботи, сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше