Сервіс ВІШЛИСТІВ і ПОДАРУНКІВ для дітей
  • uk ru
  • Гість
  • 0
Назад

ТРИ подарунки від Айпопошки

2018.12.04 23:12
Ялиночко, гори!
Раз-Два-Три!
Цілих ТРИ подарунки від Айпопошки

В одній казковій країні жив маленький Бегемотик, який обожнював Новий рік. Він вірив, що саме тієї пори з ним має трапитись диво. Він чекав і чекав, а дива все не було.

Одного разу він подумав, а що як диву потрібно допомогти? Спочатку Бегемотик прикрасив у лісі всі ялинки, потім розклав під них маленькі подаруночки для дітлахів. Він дивився на казково-прикрашений зимовий ліс, на щасливих очі дітлахів, і відчув себе якось по-особливому.

«Ось воно, - подумав бегемотик, - Справжнє диво – робити дива для інших!»

Ну-мо, друзі, зазирніть до нас під ялинку і подивіться, які подаруночки цього року Бегемотик приготував для вас.1. Персональне відео-привітання від Діда Мороза


Отримайте казкове відео-привітання від Діда Мороза з іменем дитини і побажаннями на наступний рік. Безкоштовно за умови, що ви зберете 1000 грн на подарунки у своєму вішлисті.


2. М’яка іграшка-бегемотик Айпопошка


Даруємо плюшевого Айпопошку за умови оплати подарунків на суму від 2 000 грн у вашому вішлисті.

3.Святкове вручення подарунків від Айпопо


Наша весела команда аніматорів вручить подарунки і привітає вашу малечу з Новим роком. Безкоштовно, якщо у вашому вішлисті оплатять подарунків на 3 000 грн.

Для правильної роботи, сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше